Regulamin

 1. Sklep www.diamboo.eu prowadzi sprzedaż detaliczną drogą elektroniczną za pośrednictwem Internetu. Sklep internetowy prowadzony przez firmę CANARRIS, NIP 6482244731, REGON 240879992.
 2. Informacje znajdujące się na stronie internetowej sklepu nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Klient składając zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu www.diamboo.eu, składa ofertę kupna określonego produktu na warunkach podanych w Regulaminie.
 3. Wszystkie towary oferowane w sklepie są nowe. Wszystkie towary zostały wprowadzone do obrotu na rynek polski legalnie.
 4. Wszystkie ceny są podane w wartościach brutto (zawierają podatek VAT). Podane ceny nie zawierają kosztów pakowania i wysyłki, które zależą od sposobu jej realizacji.
 5. Koszty dostawy produktu są ustalane w trakcie procesu składania zamówienia i są uzależnione od wyboru sposobu płatności oraz sposobu dostawy zakupionego produktu.
 6. Firmy świadczące usługi spedycyjne, są firmami niezależnymi i nie odpowiadmy za nie.
 7. Płatności za towar dokonuje się w formie przedpłaty na konto lub kurierowi za pobraniem.
 8. Klient zobowiązany jest do dokonania zapłaty ceny z tytułu umowy sprzedaży w terminie 5 dni od dnia jej zawarcia, chyba że umowa sprzedaży stanowi inaczej. Brak wpłaty klienta w stosownym terminie oznacza anulowanie zamówienia.
 9. Wszelkie pytania i uwagi prosimy kierować na adres:zamowienia@diamboo.eu
 10. Podawanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji zamówienia. W przypadku niepodania danych nie będzie możliwe zrealizowanie i wysłanie zamówienia. Podstawą przetwarzania danych osobowych jest zgoda wyrażona w procesie składania zamówienia. Dane te są rejestrowane i wykorzystywane w procesie przetwarzania zamówienia oraz w celach księgowych i rachunkowych. Są one również przekazywane firmom, które współpracują przy realizacji zamówień (firma kurierska). Dane osobowe nie są przekazywane nieupoważnionym osobom trzecim.
 11. Zamówienia należy składać za pośrednictwem formularzy na stronie.
 12. Klient przesyłając wypełniony formularz przy składaniu zamówienia jednocześnie oświadcza, że posiada wszelkie prawa do danych.
 13. Po złożeniu zamówienia zostanie podany nr zamówienia, którym należy posługiwać się w kontaktach ze Sklepem dotyczących danego zamówienia. Na przelewie, przekazie lub innym dokumencie wpłaty prosimy umieścić otrzymany nr zamówienia. 
 14. Zamówienie realizowane jest w przeciągu 3-7 dni roboczych po zaksięgowaniu wpłaty na koncie. Staramy się, aby każde zamówienie zostało zrealizowane w jak najkrótszym czasie.
 15. W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia z powodu braków magazynowych, Sklep poinformuje o tym klienta drogą elektroniczną, umożliwiając zamianę brakujących produktów lub rezygnację z zakupu.
 16. Klient ma możliwość wprowadzenia zmian w zamówieniu do momentu wysłania zamówienia, jednak może to wydłużyć czas realizacji zamówienia. Klient może anulować złożone zamówienie e-mailem pod adresem zamowienia@diamboo.eu
 17. Przed odebraniem przesyłki od kuriera Klient powinien sprawdzić, czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub, gdy taśmy są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy.
 18. Zamówione towary dostarczane są na adres podany w formularzu zamówienia za pośrednictwem firmy kurierskiej lub paczkomatem InPost. Nie ma możliwości odbioru osobistego.
 19. Koszty dostawy produktu są ustalane w trakcie procesu składania zamówienia i są uzależnione od wyboru sposobu płatności oraz sposobu dostawy zakupionego produktu.